ოთხშაბათი, აპრილი 2, 2025
მთავარიგანათლებამე რომ ინგლისური ვიცოდე, განათლება მქონდეს, კიდევ რამდენ რამეს გავაკეთებდი?! მე ეს...
მე რომ ინგლისური ვიცოდე, განათლება მქონდეს, კიდევ რამდენ რამეს გავაკეთებდი?! მე ეს არ მქონია და მინდა, ჩემს შვილებს მივცე…” – თამო ვაშალომიძე
ბიზნესვუმენი, მოდელი და ინფლუენსერი, ორი შვილის დედა თამო ვაშალომიძე “ნანუკა ჟორჟოლიანის შოუში” საკუთარ განვლილ გზასა და წარმატების მიღწევის ისტორიას იხსენებს:
“ჰეითერებზე” არ ვბრაზდები. არ ვიცით, იმ ადამიანებს როგორი ცხოვრება აქვთ, როგორი წრე ჰყავთ, როგორი ქმარი, დედა ჰყავთ. შეიძლება, ცუდად არ ფიქრობენ, მაგრამ ვიღაცამ რომ ნეგატიური დაწერა, მას აჰყვნენ.
ჩემს წარმატებაში ჩემს ქმარს ძალიან დიდი როლი აქვს. უდიდეს მოტივაციას მაძლევს. ჩემი თავი უმაკიაჟო შემიყვარდა, როდესაც იქამდე სულ მაკიაჟს ვიკეთებდი და ფოტოებს ფილტრებით ვიღებდი. გამანამდვილა… კომპლექსები მომიხსნა. ჩემი დედამთილი სულ მხარში მიდგას, დაქალივითაა. ჩემი ოჯახი ჩემთვის ძალიან დიდი სტიმულია. 5 წელია, ერთად ვართ. რა თქმა უნდა, პატარა პრობლემებიც გვაქვს, მაგრამ 5 წელი პატარა დრო არ არის.